wtorek, 3 maja 2016

SIŁA AMBICJI Mo Farah
Aż wstyd się przyznać, że ta książka przeleżała w mojej sekcji "do przeczytania" przynajmniej rok czasu... Ciągle jak kończyłem jedną książkę i miałem zamiar przeczytać Siłę ambicji to wybierałem coś innego. I tak po wielu podejściach w końcu nadszedł jej czas.
Autobiografia Mo Faraha to kolejna pozycja o bieganiu po ulubionych: Ukryta siła, Biec albo umrzeć czy Bez ograniczeń. Po tych świetnych książkach miałem ciut pesymistyczne nastawienie, że Farah nie wciągnie mnie wystarczająco mocno. Część z Was pewnie zastanawia się kim w ogóle jest tytułowo :) Mo Farah, to urodzony w Somalii brytyjski lekkoatleta. poza tym wielokrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostwa Świata w biegach na 5000 i 10000 m oraz rekordzista Europy i Wielkiej Brytanii. Facet naprawdę w swoim CV ma czym się pochwalić.
A co z książką? Ha! Czyta się jak dobre opowiadanie! Wciąga od pierwszych stron, byłem mocno zaskoczony ponieważ nie spodziewałem się tego ;) Mo opowiada swoje życie od wczesnego dzieciństwa, gdzie jeszcze wtedy nic nie zapowiadało późniejszych sukcesów, aż do najnowszych rekordów i zwycięstw gdzie było  ich naprawdę sporo. Biegacz dzieli się swoimi przemyśleniami i pokazuje długą drogę do decyzji o przejściu na zawodostwo. Dowiadujemy się też ile wyrzeczeń kosztują sukcesy, ale także dlaczego i jak warto walczyć o swoje cele.
Jeśli potrzebujesz dużej dawki motywacji albo jeśli chcesz przeczytać po prostu dobrą książkę o sile ambicji to zachęcam do przeczytania. Świetna pozycja!

7 komentarzy:

 1. Jeśli macie czas polecam również tą lekturę! Ogromna dawka motywacji :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam! Super pozycja, polecam również swoim znajomym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://behealthy-fitness.blogspot.com/ Zapraszam do Siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tę książkę :) Genialna pozycja :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieliście kiedy dylemat, problem lub pytania pozostające bez odpowiedzi jak walczyć z nadmiarem tłuszczu ?
  Mnie odpowiedzi przyniósł ten oto artykuł "Jak walczyć z tłuszczem"
  Polecam poświęcić chwilę na jego przeczytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ekstra blog. Lubię blogi o takiej temtyce ponieważ jest to dla mnie świetna inspiracja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...