niedziela, 23 listopada 2014

Lekcje odpoczywania- CoachingWidzieliście ten numer w kiosku? Sam zwróciłem uwagę ze względu na ciekawy temat. Nie tylko mowa tu o odpoczynku od pracy w formie leżenia na kanapie, bo przecież jest to teoretycznie najprostszy sposób na to ;) Przecież można odpoczywać biegając, trenując czy podróżując. Z resztą sposobów na to jest wiele. Zachęcam do przeczytania!

11 komentarzy:

 1. Jeśli będziemy w stanie zastosować się do niektórych wskazówek, to naprawdę będziemy w stanie odmienić swoje życie. Odpowczywać można na różne sposoby ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka na czasie :). Szefowi w pracy chyba muszę podrzucić :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie widziałam ale ciekawa okładka z hasłem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znalam tego pisma... ale okladka az krzyczy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie jest właśnie umieć odpoczywać - wcale to jest łatwe, czasami właśnie najcięższy trening najlepiej wyczyści mózg, pozwoli na zdrowy sen, poprawi trawienie.
  wiele lat uczyłam się odpoczywać, a czasami i tak zapominam jak się to robi w pędzie codzienności :/

  OdpowiedzUsuń
 6. sztuka nicnierobienia.....to trzeba się tego uczyć ? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak odpoczywać to tylko aktywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Idealny materiał na czas przedzimowego roztrenowania. :P A i na czas treningów dobre. Warto wiedzieć, że ten odpoczynek statyczny, czyli leżenie do góry... brzuchem, nie jest najlepszy dla naszego organizmu. Dużo lepiej odpoczywać aktywnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mnie ciekawi ten numer. Spróbuję go znaleźć jeszcze w jakimś sklepie:) Powiem Ci, że coś w tym jest faktycznie... Znaczy - im bardziej się spinamy, tym trudniej nam czegoś dokonać. Czasem wystarczy zrobić sbie dzień przerwy, odpoczynku, spojrzeć na lajcie, z dystansu i nagle świetne rozwiązania przychodzą do głowy. Myślę, że drzemka energetyczna w pracy, szczególnie takiej, gdzie ludzie muszą wykazać się kreatywnością, powinna być obowiązkowa!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...