czwartek, 17 grudnia 2015

Biegacie? Zatem musicie to przeczytać!!!


Rynek prasowy nas biegaczy specjalnie nie rozpieszcza. Od dłuższego czasu praktycznie nie kupuję żadnych czasopism poświęconych bieganiu. Głównie dlatego, że treść się powtarza, a plany treningowe na każdy z dystansów zachowałem z paru numerów. Dlatego z zainteresowaniem nabyłem drugi numer magazynu Ultra. I przepadłem. Tak długo czytałem aż przeczytałem wszystko!
Panowie to jest to! Absolutnie rewelacyjna robota! Powiew świeżości, powiew zapachu gór, ciężar podbiegów, zmęczenia i radości z biegania!


Świetne relacje z biegów, wywiad ze zwycięzcą UTMB, jakość zdjęć, z resztą cała szata graficzna to majstersztyk, rozpływam się w zachwytach. Tak zachwalam, aż ktoś pomyśli, że to reklama :) Nie, nie jest! Po prostu w końcu na rynku pojawiło się coś co nie dosyć, że spełnia moje oczekiwania, ale wybiega naprzód i powoduje, że nie mogę się doczekać następnego numeru POLECAM!


7 komentarzy:

 1. Jak znajdę to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki twojemu wpisowi jestem posiadaczem 2 numerów! I powiem tak butów wyskakuję ! Chce się biegać dalej i mocniej. Dziękuje !

  OdpowiedzUsuń
 3. Brdzo fajnie wszystko opisane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Must have dla biegaczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi sie tu podoba ciekawe informacje !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...