piątek, 15 sierpnia 2014

Książka- Cząstki PRZYCIĄGANIAChciałem rozpocząć zdanie używając słowa "książka", ale Cząstki Przyciągania to nie jest wcale książka. To przepięknie wydany album poświęcony aż 158 kampaniom, które zostały w ostatnich latach przeprowadzone w naszym kraju. Każde wydarzenie jest przedstawione na zdjęciu i konkretnie opisane. Format A4, jednak szerszy o około 50%. Wysoka jakość papieru, zdaje się kredowego, powoduje, że kolejne strony ogląda i czyta się z przyjemnością.
Co do treści, zgromadzony materiał  to świetna inspiracja do tworzenia własnych pomysłów. Znalazło się tu wiele kampanii, które dobrze znamy, ale też wiele takich, które zobaczymy po raz pierwszy. Wszystko zostało podzielone na rozdziały, a raczej grupy do których należą konkretne kampanie: zaangażowanie, emocje, bliskość, użyteczność, kontekst, czas i zaskoczenie.
Świetny pomysł na wydanie takiego materiału. Ciągle uważam, że nasz rynek wydawniczy jest strasznie ubogi w tego typu treści. Podziękowania dla autorki, że odważyła się wydać tak niestandardową książkę. Liczę też na kontynuację :)


Autorką albumu jest Natalia Hatalska. Znana blogerka prowadząca stronę hatalska.com. Wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem w sferze marketingowej. Zapraszam na  jej blog, świetnie prowadzona strona, z nieprzeciętną treścią :)


5 komentarzy:

 1. Przyjemnie się czyta i ogląda książki, gdy wydane są w ładny sposób : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do nowego spisu blogów o tematyce fit. Na razie jest w budowie ale mam nadzieję, że z pomocą Twojego bloga uda się go rozpowszechnić, a i Twój blog skorzysta będąc w spisie. Rzuć okiem FITNESIAKI

  OdpowiedzUsuń
 3. Natalia Hatalska to baaardzo doświadczona blogerka i przede wszystkim mądry człowiek. Widzę, że jej "książka" jest wydana w ładnej, wpadającej w oko formie, a skoro polecasz jeszcze ją przeczytać, znaczy że na pewno masz rację i się nie mylisz ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki które, maja dobrze zrobioną szatę graficzną zawsze przyciągają uwagę ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dość, że fajnie wydana, przez mądrą osobą napisana to jeszcze na temat który bardzo mnie interesuje :) chyba muszę dodać tę pozycję do listy życzeń ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...