niedziela, 27 kwietnia 2014

Runner's World maj '14


Runner's World.
Czytam z różną regularnością. Tym razem to pierwszy numer przynajmniej od ponad roku. Kupiłem przede wszystkim dlatego, że zainteresował mnie temat planu przygotowań na maraton. Na razie biegam bez żadnego. Ten artykuł  trochę mi naświetlił temat. Z resztą informacji w internecie dotyczących planów treningowych jest mnóstwo i w sumie ciężko jest wybrać ten najlepszy/właściwy.
Świetny artykuł odnośnie słuchania muzyki podczas biegania. Pewnie już dobrze wiecie, że zostało naukowo udowodnione, iż muzyka wpływa pozytywnie na samopoczucie, mniejsze zmniejszenie i co za tym idzie lepszą efektywność. Nie wiedziałem, że są strony w sieci, na których ustawia się czas jaki chcemy osiągnąć na danym dystansie. Strona dobiera odpowiednie mp3, z odpowiednim rytmem. Muszę sprawdzić wybrane utwory na półmaraton :)
Poza tym pouczający artykuł dotyczący najbardziej popularnych kontuzji biegaczy oraz propozycje wzmacniających ćwiczeń- super.
Pozostałe artykuły według mnie raczej "uzupełniające" Ocena 7/10

8 komentarzy:

 1. a możesz podać adresy tych stron, co muzykę dobierają? :) Sama jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś kupiłam jeden numer, ale ostatnio przeglądam je w Empiku. Pół godzinki i po wszystkim, a zaoszczędzone pieniądze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba też przejde sie do Empiku sprawdzic co pisza :))) Do amratonu to nei ma to tamto :)

  OdpowiedzUsuń
 4. " mniejsze zmniejszenie i co za tym idzie lepszą efektywność" mniejsze zmęczenie rozumiem? :D
  ja jakoś tą gazetę darzę średnią sympatią. Oczywiście czasami jest coś ciekawego, ale wolę zaoszczędzić pieniądze na kilku numerach i kupić sobie dobrą książkę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...