niedziela, 4 maja 2014

Autobus energii


Jon Gordon
Właśnie skończyłem słuchaći jestem w naprawdę dobrym humorze. Ta książka jest niesamowicie pozytywna. Być może znaczenie tutaj miał fakt, że wysłuchałem ją w formie audiobooka. Mężczyzna, który ją czyta tworzy ciekawy klimat. Książka użyczona dzięki uprzejmości Audioapp.
Autobus energii daje pozytywnego kopa. Jest to książka biznesowa, ale zręcznie "ukryta" pod wcale nieskomplikowaną fabułą.
Jest sobie niejaki Damian, które znajduj się raczej w dołku życiowym. W domu w relacjach z żoną  jest nieciekawie, w pracy jeszcze gorzej, w grupie której jest szefem, i która ma za dwa tygodnie przedstawić premierę nowego produktu zupełnie się nie układa. Jego życie to seria niepowodzeń. Na dodatek jest słabym szefem, a pracownicy nie darzą go żadnym szacunkiem. Na domiar złego w kluczowym momencie psuje mu się auto i trafia na przystanek. Właśnie tutaj wszystko się zmienia, w momencie kiedy przyjeżdża autobus, a na pokładzie wita go Radosna.
Odtąd zaczyna się mocne szkolenie, jednak w formie dla czytelnika jeszcze nieznanej.
 Sposób funkcjonowania, podejmowania decyzji i zarządzania Damiana zostaje wywrócony do góry nogami. Kluczem okazuje się pozytywna energia, która jest orężem do zmagania się z przeciwnościami losu oraz przede wszystkim do realizowania celów.
Jon Gordon po raz kolejny udowadnia, że każdy może być kierowcą własnego autobusu pełnego pozytywnej energii oraz ludzi. Polecam!


2 komentarze:

  1. Sam tytuł zachęca do przeczytania:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już mi się podoba, jak nic szukam audiobooka i poczytam / posłucham przy bieganiu. ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...