środa, 12 grudnia 2012

SUKCES grudzień 2012Sukces Grudzień 2012
To trzeci numer tego czasopisma, które czytam od deski to deski. Mnóstwo pozytywnych artykułów. Wywiad z Richardem Bransoenm, a także z Paniami Radziszewskimi właścicielkami pierwszej prawdziwej francuskiej kawiarni w Polsce. Jak będę w Warszawie, muszę tak koniecznie wejść! Ciekawy artykuł o firmie Solaris, produkującej autobusy- znajdującej się w Bolechowie pod Poznaniem, podbijającej świat :)
Po za tym opowieść o budowaniu największego lotniska w Niemczech, nie wiedziałem, że mają tam podobny problem jak w naszym kraju z niedokończonymi inwestycjami!
Kolejny ciekawy artykuł o polskich programistach, którzy są w pierwszej trójce na świecie. Kiedy zdobyli złoto w programowaniu, miałem przyjemność słuchania wykładów super inteligentnego kierownika drużyny :)
Znajdziesz tu jeszcze rewelacyjny artykuł o powstaniu Jacka Danielsa, historia naprawdę bardzo ciekawa mimo tego, że jestem abstynentem ;)
Brakuje więcej tego typu czasopism, na rynku. Polecam!

4 komentarze:

 1. Naet nigdy nie zwróciłam na niego uwagi! ;)) Chyba czas to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie, nigdy w życiu nie miałem tego w ręku. No ale skoro polecasz to chętnie przejrzę w Empiku.

   Usuń
 2. Hej! ja Sukces czytuję, bardzo lubię, chociaż ostatnio głównie kulinaria czytuję. olej dotarł, jest tak ładny, że chyba się nim pochwalę na blogu, tylko zdjęcia muszę zrobić. dziękuję i pozdrawiam; no i czekam na kolejny konkurs z dobrą nagrodą:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...