wtorek, 28 stycznia 2014

MIĘŚNIE BRZUCHAOd dłuższego czasu myślę o mięśniach brzucha. Myślę, myślę i myślę, a zabrać się za ich ćwiczenie nie mogę. Zainstalowałem sobie nawet w telefonie aplikację z szóstką weidera, ale jeszcze nie włączyłem... Pewnie dlatego, że ta forma treningu jest nudna, to znaczy sposób ćwiczeń nie jest specjalnie urozmaicony.
A czas ucieka.
Przypadkowo gdzieś w Internecie znalazłem tę grafikę i zapowiada się ciekawie! Cztery różne powtórzenia ze wskazaniem, które partie ćwiczymy. Teraz już nie mam wymówek!
Macie jakieś jeszcze ciekawe przykłady??? Poproszę linki!! :)

10 komentarzy:

 1. Próbowałeś AB Ripper z P90X albo Insane ABS z Insanity? Na pewno się nie zanudzisz :) Treningi tradycyjnie znajdziesz na chomiku.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU ja bardzo lubię te animacje :) są różne poziomy, a treningi nie trwają długo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie to proste :-) Ja wzmacniam brzuch często kółkiem rehabilitacyjnym. Specyficzne, ale wymagające i działa też na inne partie ciała :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. szczerze - mam najbardziej wzmocniony brzuch od lat i z każdym tygodniem wygląda coraz lepiej - zaczęłam robić ogólny trening na siłowni, bez specjalnego nastawienia na brzuch, a mięśnie i tak trenują :) polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=Md2cjzMe4eY
  Pamiętaj że brzuch robi się w "kuchni". Czyli to jak będzie wyglądał Twój brzuch zależy od tego co jesz .

  OdpowiedzUsuń
 6. Uśmiełam się:P "Myślę, myślę i myślę," - nie lepiej myśleć ćwicząć? ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie kończę drugą 6 weidera. I już zastanawiam się na doborze następnych ćwiczeń na brzuch. Chyba skorzystam z tego wpisu, zapraszam również też na mojego bloga o odchudzaniu, ćwiczeniach i motywacji do sportu.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie ABSy już widziałeś i właśnie te ostatnie:
  http://kefirowy.blogspot.com/2013/12/all-about-abs-trainging.html
  polecam najbardziej. Czuję i widzę efekty ;)
  A A6W może i jakieś efekty daje, ale bardzo, bardzo obciąża kręgosłup, jest nudny i w późniejsze fazie zajmuje bardzo dużo czasu. Za dużo. Wiem, co mówię, bo zrobiłam całość ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. 6 Weidera nie polecam - chyba, że chcesz by twój kręgosłup dostał nieźle w kość.
  Za to proponuję różne wersje planków, tzw. "desek" - z obciążeniem, a i bez niego bardzo wzmacniają mięśnie brzucha (docierają aż do poprzecznych i skośnych, także tego, co stabilizuje nasz korpus), ale nie tylko :) http://www.ilovefit.pl/wp-content/uploads/2013/05/plank-miesnie.jpg
  To ćwiczenie jest o tyle wspaniałe (tak, użyję tego słowa z pełną premedytacją), że działa, jest naprawdę skuteczne, w odciążeniu kręgosłupa.
  Poza tym mogłabym ci jeszcze polecić ćwiczenia równoważne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A6W nie polecam, możesz sobie poczytać u mnie jak się skończył cykl a6w w moim przypadku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...