wtorek, 21 stycznia 2014

Czy masz marzenia?


Jeśli się nie włącza to kliknij w "Obejrzyj w Youtube"

Czy mam marzenia? Mam!
Czy poświęcam im się w 100%? Czy dążę każdego dnia wielkimi krokami do ich osiągnięcia? Czy daję z siebie wszystko? Czy potrafię wyjść ze strefy komfortu żeby postawić kolejny trudny krok? Czy mam siłę żeby walczyć ze słabościami? Czy nie boję się gonić za marzeniami? Czy jestem wytrwały w staraniach??

10 komentarzy:

 1. Zgadzamy się w pełni z motywującym filmikiem ! :)
  Zapraszamy w podróż po naszym blogu, gdzie marzenia codziennie się spełniają :)

  http://fitdevangel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się, naprawdę warto walczyć całkiem serio o swoje marzenia! i nie wolno się poddawać tylko dlatego, że coś nas po drodze wystraszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam i walczę o nich z całych sił :) Świetny filmik uwielbiam go oglądać, strasznie podnosi na duchu. Zapraszam, również na mojego bloga o odchudzaniu, ćwiczeniach i motywacji do sportu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Filmik świetny,już oglądałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny, Odważ się żyć wstawia tylko cudowne filmiki, mega motywujące :) Ale i tak największego kopa dają sceny z Rockiego, zwłaszcza teraz, zimą się przydają. Świetny blog, obserwuję go od dawna, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten filmik widziałam już nie pierwszy raz! Ale za każdym razem chce się go oglądać do końca! Jest niesamowicie motywujący! I Za każdym razem daje wiele do myślenia! Za każdym razem daje ogromnego kopa do działania! Pozdrawiam - Pestka. http://sporttopestka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...