wtorek, 10 lutego 2015

Food ForumGdzieś, na jakiejś stronie rzuciło mi się w oczy czasopismo Food Forum. Będąc później w kiosku, przejrzałem i od razu poszedłem z nim do kasy. Czegoś takie szukałem i żałuję, że zacząłem dopiero od tego numeru (FF jest kwartalnikiem). Wcześniej przechodziłem obok wiele razy i nigdy nie zajrzałem do środka. Tutaj możecie do niej zajrzeć- klik.
Z najciekawszych tematów polecam rzeź w rankingu parówek- hitem są parówki indykpol, które mają w sumie 44% mięsa, które jest oddzielane mechanicznie. Przykładów na naszym rynku jest wiele. Na szczęście są też produkty, które można ze spokojem zjeść.
Chciałem wymienić jeszcze inne interesujące artykuły, ale tak naprawdę wszystkie są dobre. Zachęcam Was do zapoznania się z Food Forum. Warto też zajrzeć na stronę www, która również obfituje w wiele ciekawych treści. Tu też znajdziecie informacje na temat najbliższych konferencji oraz warsztatów dotyczących żywienia, które są organizowane w różnych miastach Polski. Zachęcam, naprawdę warto.

9 komentarzy:

 1. Parówki...temat rzeka...
  Za chwilę miną dwa lata odkąd mieszkam z obecnym mężem i rok odkąd patrzę na etykiety tego, co jem.
  Wcześniej jedliśmy parówki Berlinki albo inne, które mają ok. 80% mięsa.
  Obecnie (jeśli już jemy parówki) to tylko te z szynki, które zawierają ponad 90% mięsa.
  Jesteś tym, co jesz-takie banalne stwierdzenie, ale jakże prawdziwe.

  Pozdrawiam!
  J.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko, że niestety te zdrowe produkty są dużo droższe od tych mniej zdrowych i sporo osób nie może sobie na nie pozwolić. Dobrze dobrana, zbilansowana dieta opierająca się na zdrowych produktach to często spory wydatek. Zbyt duży, aby można sobie było na niego pozwolić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko FF dostać. Nieraz się za nim rozglądałam. Tylko w kilku Empikach W Poznaniu można to dostać

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała strona. Oby tak dalej - będę częstszym gościem :)


  Zapraszam chętnych , którzy są na SAMYM POCZĄTKU SWOJEJ DROGI :)
  http://wysoka-szeroka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Food forum to zdecydowanie mój ulubiony magazyn, fachowa wiedza zamiast kolorowych obrazków jak w men's healthie czy shape!

  OdpowiedzUsuń
 6. FF jest jest świetne. Kiedyś prenumerowałam (wysyłają chyba za darmo z tego co pamiętam), teraz kupuję w Empiku. Warto, naprawdę :) Te wszystkie shape'y i tym podobne lepiej sobie odpuścić, mało tam fachowej wiedzy :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...