niedziela, 11 sierpnia 2013

Powrót :)!
Cześć wszystkim. Właśnie minął tydzień od triathlonu :) Dziękuję za wszystkie gratulację, które od Was otrzymałem w ostatnim poście i na Facebooku :)
 Po zawodach wyjechałem trochę odpocząć nad morze. Nie wziąłem ze sobą żadnych butów treningowych, koszulki czy spodenek. Nastawiłem się zupełnie na odpoczynek- nie liczę spacerów nad brzegiem morza czy po miasteczku :) W tym roku tyle wolnego od treningu jeszcze nie miałem. Czas jednak wrócić przynajmniej do biegania. 31 sierpnia biegniemy ze znajomymi w zawodach na 10 km, więc wypadałoby potrenować. W planach dzisiaj wolne minimum 5 km! Udanej niedzieli!

6 komentarzy:

 1. Należało Ci się:)

  Trzymam kciuki za Twoją kolejną ''akcję'':)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem potrzeba takiego spokojnego tygodnia odpoczynku, zwłaszcza po takich osiągnięciach :) Powodzenia w przygotowaniach do kolejnych zawodów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Po takich zawodach jak triathlon odpoczynek jak najbardziej wskazany :) Powodzenia w kolejnych zmaganiach! Pozdrawiam - Magda.

  OdpowiedzUsuń
 4. po maratonie zrobiłam sobie tydzień odpoczynku, od biegania i sportu, sporo mi to dało, organizm potrzebuje regeneracji:)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję ukończenia triathlonu! Ja nadal mam z problem ze słomianym zapałem :( Podziwiam za wytrwałość!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...