sobota, 14 marca 2015

Listy od przyjaciela- Anthony Robbins


Listy od przyjaciela- Anthony Robbins

Anthony Robbins, to niesamowicie energiczny doradca życiowy, jeśli można to tak nazwać. Pracował z największymi sławami, można wymienić np. Księżną Dianę, Nelsona Mandelę, Serenę Williams, Leonarda di Caprio, Billa Clintona czy Matkę Teresę. Pierwszą książkę wydał w 1987 roku. "Listy od przyjaciela" to jak sam autor przyznaje uproszczony materiał bazujący na jego dwóch poprzednich bardzo popularnych dziełach "Obudź w sobie olbrzyma" oraz "Nasza moc bez granic".
"Listy od przyjaciela" to pozytywny impuls zachęcający do działań, to podsumowanie doświadczeń autora zebranych w lekkim do przyswojenia materiale. Prawdy życiowe i siła do pokonywania przeciwności losu.
Książka jest świetną alternatywą dla osób, które niespecjalnie są chętne do czytania 400 stronicowych książek. Tutaj znajdą samą esencję i mogą szybko przystąpić do wdrożenia pomysłów w życie.
Jest możliwość uzupełnienia tej wiedzy. W dniach 20-22 marca Tony Robbins przyjeżdża do Polski, do Poznania. Przeprowadzi szkolenie pod tytułem "The way ahead" (droga naprzód). Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ tacy liderzy nie często pojawiają się w naszym kraju.

4 komentarze:

 1. Krótko zwięźle i na temat :) Bardzo fajny post. Chętnie sięgnę po tę książkę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę na tym szkoleniu :).
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem właśnie w trakcie "Obudź w sobie olbrzyma". Bardzo fajna książka. Co prawda 600 stron napisanych maczkiem ale porcja solidnej wiedzy o samorozwoju. Jeszcze nie doszedłem do końca, ale po tym co już przeczytałem to mogę polecić.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...