wtorek, 18 lutego 2014

Zostań swoim osobistym treneremPrzyznam, że wcześniej nie wiedziałem kim są ani co robią bracia Robert i Hubert Roszkiewicz. Okazało się, że są mistrzami akademickimi w USA w zapasach, trenowali między innymi Pudzianowskiego i paru celebrytów z Ameryki. Aktualnie są trenerami i biegają w maratonach.
Postanowili napisać książkę i podzielić się swoją wiedzą. Deklarują, że jest skierowana do początkujących i zaawansowanych osób. A jak im to wyszło?
Książka jest podzielona na sześć rozdziałów. Pierwszy i drugi rozdział są najciekawsze. Świetnie napisane jak żywią się Polacy, jakie błędy popełniają. Takie mocne uświadomienie co ogólnie robimy źle. W drugim rozdziale przeczytamy o tym co jeść. Dla mnie nic nowego, ale przyznaję, że ciekawie napisane. Widać, że autorzy świetnie znają się na odżywianiu.
Kolejne rozdziały to paręnaście stron o tym jak prawidłowo rozciągać się oraz ćwiczyć. Wszystko wyjaśnione na dziesiątkach zdjęć.
Ostatni rozdział to rozmowa między braćmi trochę jakby na siłę i myślę, że mogłoby jej nie być w publikacji.
Podsumowując książka ciekawa, myślę, że dla rozpoczynających treningi osób będzie bardzo pomocna, a czy dla zaawansowanych, wydaje mi się, że raczej nie.

5 komentarzy:

 1. Kolejna zapisana do przeczytania:D

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie, że powstają takie książki:) wszystko co promuje zdrowe życie ma moje poparcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oo ciekawe też nie słyszałam o tych gościach;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tą muszę przeczytać na pewno, dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...