sobota, 17 maja 2014

Na dzień przed półmaratonem - Bieg LwaJuż jutro biorę udział w Biegu Lwa- czyli w tym przypadku akurat półmaratonie. Chciałem tam debiutować w zeszłym roku, ale o ile dobrze pamiętam, nie pasował mi termin. Wtedy też śledziłem informację, które pojawiały się przed oraz po zawodach i wydawało się, że organizacja stoi na dobrym poziomie.
W tym roku zapisałem się już wcześniej i będę miał okazję, mam nadzieję, potwierdzić swoje oczekiwania. Organizatorzy tworzą ciekawą "otoczkę", zapraszają również rodziny i starają się żeby było bardzo sportowo!
W programie znajduje się Bieg Lwiątek- różne dystanse dla różnych grup wiekowych. Z czterolatkami mogą pobiec rodzice :) Jeszcze jest Pogoń za Lwem- jedna pętla czyli 7,3 kilometra.
Na FB można obejrzeć jak będą wyglądać medale czy część pakietów startowych.
Co do półmaratonu, będą trzy pętle a finiszem na na stadionie :)
Aktualna forma:
Od ostatnich zawodów w niedzielę, w Swarzędzu (relacja) nie biegałem NIC. Nie liczę tych 4 kilometrów w środę. Z resztą biegło się fatalnie ;) Do tego bardzo intensywny tydzień w pracy. Postanowienie jest jedno, jutro biegnę dla zabawy, nie będę próbował poprawiać życiówki. Po prostu będę się cieszył chwilą :)
Może ktoś z Was tam pobiegnie, może się spotkamy, do zobaczenia :)

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...