poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Podsumowanie przygotowań do TRI

Running
338 km
Rower stacjonarny
908 km
Pływanie
16,3 km
Rower
232 km
Trening funkcjonalny w Fabryce Formy
21 godzin
Bieżnia
92,4 km
Spinning
25 godzin

Oto podsumowanie moich przygotowań do triatlonu. Co mogłem zrobić lepiej?
      Pływanie
 Bezdyskusyjnie powinienem poświęcić więcej czasu na pływanie. Zamiast przepłyniętych 16 km, powinno być przynajmniej 50. Przede wszystkim zabrakło oswojenia z jeziorem.  Pływanie w basenie jest zupełnie "inne" niż w wodach otwartych, szczególnie dla osób, które nie są w tym dobre!
      Rower
 Z jazdy na rowerze byłem raczej zadowolony, średnia prędkości na 45 km była zgodna z oczekiwaniami. Nie spodziewałem się cudów, ponieważ "kręceniu" powinienem poświęcić dwa razy więcej czasu niż poświęciłem :)
      Bieganie
W tym roku udało mi się osiągnąć życiówkę 49:27 min na 10 km. 338 km przebiegniętych plus na bieżni ponad 90. To pozwoliło mi czuć się pewnie przed tą częścią triathlonu. Nigdy wcześniej nie miałem kolki czy problemów z żołądkiem. Niestety w najważniejszym dniu pojawiły się wszystkie ;) Połączenie Vitargo z żelem i połowy batonika spowodowało trzęsienie ziemi- doświadczenie na przyszłość

4 komentarze:

 1. Ukłony:) Dobra robota:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę tylko pozazdrościć takiej formy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też zazdroszczę i oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje :)!!! jak wiesz, triathlon to moje marzenie, a tyś mą inspiracją :)
  przy okazji urlopu znalazłam idealne miejsce do triathlonowych treningów - Pojezierze Międzychodzkie:), codziennie pływałam 1,5km, do tego bieganie, trochę z rowerem był problem, ale następnym razem zabiorę sprzęt i będę miała komplet :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...