piątek, 5 października 2012

Książka " Trzy mądre małpy "Trzy mądre małpy,
to książka, którą przeczytałem w 150 minut, czyli 2,5 godziny. Jednak nie dlatego, że jest tak krótka, ale z tego powodu, że mnie bezdyskusyjnie wciągnęła. Wycięła mi ten czas z życiorysu, wciągnęła bezgranicznie, było to bardzo przyjemne 150 minut.
Łukasz Grass pracował w Tvn, natłok informacji i ich selektywność, żądania oglądalności przełożonych spowodował  porzucenie tej pracy. Mając więcej czasu dla siebie wraca do sportu, z którym był związany od dziecka i również podczas studiów w akademii wychowania fizycznego.
Rozpoczyna regularny trening, który zupełnie zmienia jego dotychczasowe życie. Zakochuje się w triatlonie, czytamy o kolejnych przygotowaniach do co raz trudniejszych występów. Jest to walka z sobą, ze swoimi słabościami, a także ze znalezieniem czasu dla swoich najbliższych jednocześnie pracując zawodowo.
Łukasz zachęca do tego aby nie czekać na spełnienie swoich marzeń, zrób to teraz, nie czekaj na lepszy moment, ponieważ może on nigdy nie nastąpić.
Książka jest dla początkujących triatlonistów, a także dla wszystkich innych. Jej przeczytanie dodaje porządnego kopniaka motywacyjnego, ja jestem zachwycony, nie będę jej odkładał na półkę, gdzie stoją inne książki, ponieważ mam zamiar przeczytać ją jeszcze raz.
Polecam
10/10

15 komentarzy:

 1. Jedna z książek, które musze przeczytać po Urodzonych Biegaczach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dodaję do listy książek do przeczytania as soon as possible! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro tak zachwalasz, to ja też się na nią piszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mmm brzmi ciekawie, uwielbiałam go w tvn24 ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. to fakt, fajna książka, tez polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to racja z tym odkładaniem, wszystko tak się zmienia dookoła, że nie ma co czekać na dobry moment na zmiany, nie mówię tylko o sporcie, ogólnie; często towarzyszy nam przekonanie, że mamy jeszcze czas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jednocześnie nasze wytłumaczenie, że mamy jeszcze czas..

   Usuń
 7. Poluję na nią po przeczytaniu felietonów zachwalających jego osobę jako dziennikarza, bo wcześniej go nie znałam. Teraz jestem jeszcze bardziej spragniona tej pozycji w swoich rękach:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie książki są mega motywujące.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeczytałam jednym tchem, pozniej jeszcze kilka razy wracalam do wybranych fragmentow. Bardziej jednak interesowaly mnie w nij watki okolotriatlonowee.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. czyli wpadła na moją listę "do przeczytania" :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...