piątek, 26 października 2012

Men's Health listopad 12


Dziś (piątek) była premiera długo przeze mnie wyczekiwanego Men's Health. Jednocześnie żałuję, że wybór na naszym rynku jest tak skąpy. Ckm, Playboy, Maxim czy Logo do mnie nie trafiają kupuję jedynie oprócz MH, Coaching, ciekawy jest też Malemen czy Sukces. Poza tymi tytułami nie ma nic ciekawego.
         Na szczęście MH staje na wysokości zadania i dostarcza mi 100% oczekiwanej treści, więc jestem w pełni usatyfakcjonowany. Tak jest też tym razem. Wiele ciekawych artykułów, m.in.: o suplementach/tabletkach, depresja u mężczyzn ;), różne wariacje pompek, trochę przepisów, mięśnie/odporność +dodatek zimowy. Jak zwykle polecam :)

9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe artykuły, zgadzam się. Sama chętnie zaglądam jak mam okazję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku jak zaczęłam czytać ten post to myślałam, że napisałeś, że była premiera długo wyczekiwanego przez ciebie Bonda w kinie xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak już kiedyś pisałam, lubię podczytywac czasem MH mojemu facetowi, są tam fajne przepisy kulinarne, no i porady treningowe, przydatne nawet dla kobiet ;) Jednak mój facet często irytuje się po jakimś czasie, że tam nic nie ma, że w koło klepią to samo, tylko napisane na 5 różnych sposobów, no trzeba przyznac, że coś w tym jest. Też tak mam z Shape - kupię i potem sama się sobie dziwię po co to kupiłam, zawsze dochodząc do klasycznego, jakże odkrywczego wniosku 'przecież tu nic nie ma' ;) mnie w MH najbardziej śmieszą te porady typu 'biegasz? wykorzystaj każdą sekundę, przeskocz przez ławkę, podciągnij się na gałęzi w parku' i jak biegniemy z moim TŻ to mu mówię, że ma się podciągnąc, że prawdziwy Mensheltowiec podciągałby się jak szalony, 50 razy na minutę (a jeszcze dopisują złoszcząc człowieka - podciągasz się 10 razy? fatalnie! 20? Dno! 30? Jest nieźle, ale do sukcesu długa droga!), no i rechoczemy jak żaby ;) Nie no, żartuję oczywiście ;) Czasem lubię poczytac, ale niektóre artykuły mnie śmieszą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gurmetko, dotychczas idealnego czasopisma nie znalazłem. Wszystkie mają minusy. MH mimo tych o których wspominasz, jest dla mnie powodem wydania co miesiąc 10zł :)

   Usuń
 4. ja poczekam aż brat kupi ;p zawsze przy hula hop podczytuję sobie MH ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza gazeta na polskim rynku ! potem umieściłabym runner's world i happy ;P Czasami w Vicie i Samo zdrowie jeszcze bywają ciekawe rzeczy, no i w SHAPE są dobre płyty dołączane ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się :)Tak naprawdę w naszym kraju nie ma z czego wybierać!

   Usuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...