poniedziałek, 4 listopada 2013

Bieganie, listopad 2013Czytacie czasopismo BIEGANIE? Mi kiedyś parę razy zdarzyło się kupić, ale to było dosyć dawno. Podczas ostatniej wizyty w Empiku (albo kolejnej ;) zajrzałem do Bieganie i na tyle ten numer się spodobał, że postanowiłem go kupić. Poza tym był jeszcze jeden powód do wydania 11zł. Zobaczcie:


15- stronicowy dodatek o TRIATHLONIE! Byłem strasznie pozytywnie zaskoczony, ponieważ na naszym rynku prasowym na próżno szukać jakiejkolwiek prasy o tej coraz bardziej popularnej dyscyplinie :)
A o czym przeczytacie w czasopiśmie? Mi najbardziej podobają się artykuły o bieganiu na Grenlandii, o dbaniu o właściwą postawę, o mocnej psychice podczas ultramaratonów, o Kilianie Jornecie. I wiele, wiele innych, równie dobrze mogę wkleić spis treści :) Polecam, naprawdę dobra lektura!

4 komentarze:

 1. Ja od jakiegoś czasu czytam to pismo regularnie - mam zamówioną prenumeratę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakoś nigdy po nie nie sięgnęłam, ale może kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeglądałam ostatnio w Empiku i powiem szczerze, że stosunek cena - ilość artykułów i porad, wydała mi się nieadekwatna. Chociaż bardzo, bardzo odpowiada mi estetyka tego pisma ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatek triathlonowy od jakiegoś czasu jest w KAŻDYM numerze :) tak więc.. zapraszam! Jako jedna z autorek czuję się tym bardziej upoważniona do zapraszania ;-))) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...