sobota, 1 marca 2014

Bieganie/zakupy


Dziś zachciało mi się jeść pierogów z serem i jagodami. Wykorzystując to, że nie byłem jeszcze pobiegać, zabrałem ze sobą plecak i pobiegłem po zakupy.
10 kilometrów przeleciało szybko, ale stwierdzam, że moja lista utworów mp3 jest już raczej nudna, więc czas przygotować nową.
W Biedronce, bo nam dotarłem, znów tylko dwie kasy otwarte, tutaj zawsze są tylko te otwarte chociaż razem jest ich zdaje się pięć, czy sześć. Nie rozumiem tego, kto planuje grafik na weekend, gdzie zawsze jest więcej klientów. Jeszcze bardziej wkurzające jest to, że w sklepie z 10 metrów od kas inny pracownik lub pracownicy układają  towar. Przecież wystarczy otworzyć dodatkową kasę, rozładować kolejkę i wrócić po chwili do swoich obowiązków. To taka dygresja związana z moim doświadczeniem zawodowym...
W każdym razie polecam napój izotoniczny na zdjęciu. 500 ml  o smaku jagodowym, w sam raz słodki, szybko gaszący pragnienie. Jeden z najsmaczniejszych izotoników i chyba najtańszych... 1,45 zł ;)

5 komentarzy:

 1. Musiałbyś zrobić tam porządek ;-) muszę spróbować tego soku z gumijagód :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agata polecam.
   Ostatnio coś mało biegasz- zawody coraz bliżej!!!

   Usuń
 2. Bo w Biedronce jest tak, że jak dzwonisz dzwonkiem po innych pracowników żeby otworzyli kasy to później te wezwania są podliczane i jak jest dużo to kierownik niestety nie patrzy na osobę przychylnym okiem ;p.
  PS. Nie pracuję w Biedronce :P. Byłam kilka dni na wykładaniu towaru przed świętami.

  OdpowiedzUsuń
 3. dlaczego ja nie wiedziałam, że są takie tanie i przepłacałam za oshee o.O

  ostatnio strzeliłam dychę i mam apetyt na więcej ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...