środa, 10 lipca 2013

Czasopismo SENS lipiec 2013


Według mnie SENS, to jedno z najciekawszych czasopism na rynku. Każdy numer czytam od deski do deski. W aktualnym numerze, z racji tego, że mamy wakacje przeczytamy parę ciekawych artykułów na temat podróżowania. Szczególnie polecam tytułowy wywiad z Beatą Pawlikowską- ona, jak wiecie ma ogromne doświadczenie :)
W pozostałych podróżniczych artykułach przeczytamy też co nieco o psychologii- dlaczego, gdzie, po co i z kim wyjeżdżać na wymarzone wakacje.
W dziale "warsztaty" szczególnie zaciekawił mnie artykuł pt " W ciszy"- co powiecie  na wyjazd 9 dni gdzie panuje zakaz rozmów, komunikacji pozawerbalnej , czytania, słuchania muzyki, korzystania z telefonu i internetu. Podczas kolejnych etapów skupiamy się na oddechu, koncentracji, równowadze umysłu. Chciałbym kiedyś spróbować- to musi być inspirujące doświadczenie.
W "dodatku" znajdziemy parę artykułów o posiadaniu zwierzaka. Czy warto mieć takiego w domu? Czy warto adoptować z schroniska? 


 Zapraszam do przeczytania- naprawdę warto!

19 komentarzy:

 1. bardzo lubię sens czytam każdy numer :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kupię na wakacyjne poczytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazwyczaj nie czytam czasopism,czasem od chłopaka podkradam MH,ale na ten numer może się skuszę,bo uwielbiam Pawlikowską : Ostatnio przeczytałam książkę jej byłego/niedoszłego męża i też byłam zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że spodoba się Tobie wiele artykułów.

   Usuń
 4. Jeszcze nie czytałam tej gazety :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachęciłeś mnie, szczególnie, że piszą o Pawlikowskiej i zwierzakach ze schroniska, ja zajmuję się tymi w naszym schrosniku - tak bardziej na sportowo ;), o czym też często piszę na blogu:). Kiedyś czytałam sens, ale porzuciłam, na rzecz Charakterów, które teraz niestety mnie rozczarowują i również i ten magazyn przestałam kupować

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam jeszcze nigdy. dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie czytałam Sensu, nawet nigdy tej gazety nie widziałam, ale może sobie kupię. Zachęcająco ją zapowiedziałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy tego nie czytałam, ale na pewno teraz się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja jeszcze nawet nie czytałam tej gazety;p

  OdpowiedzUsuń
 10. lubię Pawlikowską o coraz częściej widzę posty na temat tek gazety :) chyba się skuszę

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...