czwartek, 17 października 2013

"Potęga osobistego uroku"Brian Tracy& Ron Arden

Uważasz, że masz urok osobisty? Jeśli łatwo zjednujesz sobie ludzi i potrafisz ich przekonywać to jesteś jedną z osób , którym żyje się łatwiej i lepiej. Nie od dziś wiadomo, że dobre relacje rodzinne czy zawodowe są bardzo ważne, a nawet kluczowe w życiu człowieka. A co jeśli uważasz, że brakuje Tobie uroku osobistego albo chcesz nad nim jeszcze popracować. 
Z pomocą przychodzą Brian Tracy, jeden z najlepszy trenerów sukcesu na świecie oraz czołowy trener najlepszy mówców Ron Arden. Wspólnie przedstawiają nam sprawdzone i skuteczne techniki, których opanowanie sprawi, że będziemy o wiele lepiej postrzegani w towarzystwie innych osób.  Podkreślają stare przysłowie, że praktyka czyni mistrza. Według mnie techniki nie są trudne, ale myślę że potrzeba wiele godzin treningów aby dojść do perfekcji. Należy wyjść z własnej strefy komfortu i podjąć próbę zmiany naszych zachowań. 
Tracy i Ardene proponują między innymi popracowanie nad umiejętnością słuchania, nie mówienia o sobie czy mową ciała podczas rozmowy. Są to sytuacje, z którymi na co dzień spotykamy się i realizujemy lepiej lub gorzej. Myślę, że warto skorzystać z porad autorów i rozwijać się.
Publikacja bardzo wciąga, zacząłem czytać "do poduszki" i zaraz po przebudzeniu przeczytałem do końca. Teraz pozostała trudniejsza część, czas popracować nad sobą i technikami. Bardzo polecam!!

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...