wtorek, 1 października 2013

Running 7,8 km


Dziś kolejny piękny słoneczny dzień co widać na zdjęciu ;) 11C, krótkie spodenki, ale bluza z długim rękawem, ponieważ często wiejący zimny wiatr potrafi zaskoczyć.
Samopoczucie średnie, zastanawiam się czy 3 dni z rzędu po 11h w pracy są w stanie mocno wpłynąć na jakość biegu? Jak myślicie??

5 komentarzy:

 1. Wydaje mi się, że zależy głównie jaki rodzaj pracy wykonujesz. Jak te 11h spędzasz na nogach, to organizm może być przemęczony i znacznie wpływać na jakość biegu. Chociaż z drugiej strony 11h siedzenia to też nic dobrego, bo wtedy ciało staje się 'zastane' i też może się ciężej biegać, czyli wychodzi, że tak, nawet bez względu na to jaką pracę wykonujesz, te 3 dni pod rząd mogły wpłynąć na bieg :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Byłem trochę zdziwiony jak zacząłem sapać na trzecim kilometrze ;)

   Usuń
 2. zdecydowanie taki wysiłek w pracy osłabił twój organizm. Sama kiedyś też pracowałam po 11-12h i właśnie było to bardzo zgubne dla mojego ciała :/

  OdpowiedzUsuń
 3. To też kwestia odżywiania w pracy. Problem jest, gdy nie dość, że spędzamy poza domem połowę dnia, to jeszcze nie mamy czasu jeść, bądź jemy byle co. To dodatkowo nas osłabia. Ale... nie odpuszczaj! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tego właśnie szukałam dla mnie to cos nowego oby tak dalej!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...